|
|
|
|
 |
Tücsi***
2008-01-14 19:45:03
|
1773
|
Sziasztok!
Igen Zsolt valóban nagyon ritkán szólok hozzá, de igyekszem követni azért az eseményeket és nagyon örülök, hogy Frigyes is már otthon van! Bízzunk benne, hogy még lesz sok kellemesen együtt töltött napotok.Tényleg bocsika, de munkahelyileg elvagyunk folyamatosan havazva, kis létszám és sok munka, de legalább van még munkahelye az emberlányának és hát valamit-valamiért ugye?
Szóval ezért írok csak nagyon ritkán, de igyekszem legalább olvasni benneteket és szorítok nektek!
További kellemes napot és majd jóéjt!!! |
|
A hozzászólás:
 |
Zsolt 0128
2008-01-13 18:07:15
|
1764
|
| Szép estét mindenkinek! Szia Tücsi! Téged is milyen rég lehetet látni. |
|
Előzmény:
 |
Tücsi***
2008-01-13 17:58:50
|
1763
|
Sziasztok!
Pici gazdi: Szeretnék én is gratulálni szülinapod alkalmából és kívánok még számtalan sok egészségben, sikerekben és boldogságban gazdag éveket kívánni!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|