Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2008-01-14 20:47:37 1774

Sziasztok!

Köszönöm :)

Sajnos csak ennyire volt időm megint! :( Betegeskedőknek gyógyulást kívánok és mindenkinek minden jót!

Üdv. Pici gazdiék

Zsolt 0128 Creative Commons License 2008-01-13 18:07:15 1764
Szép estét mindenkinek! Szia Tücsi! Téged is milyen rég lehetet látni.
A hozzászólás:
Tücsi*** Creative Commons License 2008-01-13 17:58:50 1763

Sziasztok!

Pici gazdi: Szeretnék én is gratulálni szülinapod alkalmából és kívánok még számtalan sok egészségben, sikerekben és boldogságban gazdag éveket kívánni!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!