|
|
|
|
 |
Pici gazdi
2008-01-14 20:47:37
|
1774
|
Sziasztok!
Köszönöm :)
Sajnos csak ennyire volt időm megint! :( Betegeskedőknek gyógyulást kívánok és mindenkinek minden jót!
Üdv. Pici gazdiék |
|
 |
Zsolt 0128
2008-01-13 18:07:15
|
1764
|
| Szép estét mindenkinek! Szia Tücsi! Téged is milyen rég lehetet látni. |
|
A hozzászólás:
 |
Tücsi***
2008-01-13 17:58:50
|
1763
|
Sziasztok!
Pici gazdi: Szeretnék én is gratulálni szülinapod alkalmából és kívánok még számtalan sok egészségben, sikerekben és boldogságban gazdag éveket kívánni!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|