Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
r0226 Creative Commons License 2008-01-13 11:31:36 523
Egy jó tanács a sűtővel kapcsolatba, ne a pultal egyszintbe rakd hanem a fiók alsó szélével egyvonalba. lejjebb kerül kb 20cm és a felette elhelyezett micró is kényelmes lesz nem lesz túl magasan. Mint az 509-es hsz-ben látod a képen.
De a nagyobb áruházakban a konyhabútor osztályon megtapasztalhatod.:-)))
Előzmény:
Lee1732 Creative Commons License 2008-01-13 09:40:51 520
Igen, ezek az indokok. Ha valakitől rossz tapasztalatot hallanánk, akkor inkább a főzőlap alá tennénk a sütőt. A beépített sütőnek amúgy csak azt a hátrányát látom, hogy gyakrabban kell tisztítani, mivel ez az első dolog amit meglátsz amikor belépsz a konyhába.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!