Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
cicómicó Creative Commons License 2008-01-13 10:24:46 535
Naná Böbö,én is szivesen fogadom.Szia Pici gazdi.Gondolom tanulsz.Üdv nektek.
Előzmény:
Pici gazdi Creative Commons License 2008-01-13 10:14:48 534

Sziasztok!

Csak bekukk, de megyek is! Ha elszeretnéd szerintem szivesen fogajduk :) (legalább is én) ;)

Üdv. Pici gazdi & macsekok :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!