Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
konaking Creative Commons License 2008-01-13 10:20:57 522
Mondhatnám, hogy menj be hozzájuk, és segítenek, de ők Szekszárdon vannak. Szerintem bármelyik hasonló konyhastúdióban segítenek. Ha találkozok velük, megkérdezem, már csak azért is, mert engem is kezd érdekelni, lehet, hogy még nálam is így lesz.

Előzmény:
Lee1732 Creative Commons License 2008-01-13 09:44:22 521
Hát igen, ezek azok dolgok, amiket tudni kéne (kell-e válaszfal közé). Vagy ha csak egy drágább sütő típus választásán múlna a dolog, akkor ezen már nem spórolnánk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!