Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Lee1732 Creative Commons License 2008-01-13 09:36:01 519
Szia,

A látványtervet mással készíttettük, de már magunk is próbálkoztunk ilyen szoftverekkel (pl. Ikea). Mindesetre ennél a konyhánál nem nagyon tudunk jobb elrendezést, mert a bal oldali falra külön pengefalat kéne csinálni, hogy oda is építhető legyen valami. De a konyha méreténél fogva (3,7m * 3,7m) ez nem éri meg, mert az étkező asztalt is ide tesszük, és azt is beleszámítva túl zsúfolt lenne.
Előzmény:
ppippa Creative Commons License 2008-01-13 08:53:38 515

Szia!

 

Ti csináltátok a látványtervet, vagy csináltattátok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!