|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Lee1732
2008-01-12 21:25:50
|
514
|
| Elfelejtettem mondani, hogy a képen a hütő nem jó, mert az is beépített lesz. De a kérdés továbbra is az: nem gond-e egy beépített sütő + hütő egymás mellett, ha a hütő mellett ráadásul fal is van. |
|
Előzmény:
 |
Lee1732
2008-01-12 20:36:54
|
513
|
Sziasztok,
Segítséget szeretnék kérni leendő konyhánk tervezésében. Hosszas gondolkodás után az alábbi látványtervet készítettük el: Ami számunkra nyitott kérdés, hogy a beépített sütőt szabad-e a hütő mellé tenni (a hütőtől balra fal van!). Nem lesz baja a hütőnek hosszabb távon? Mire kell figyelni a sütő típusának megválasztásakor? Esetleg egy olyan cíkknek is örülnék, ami ezzel a témával foglalkozik. Olyan képeket már találtunk, ahol egymás mellett van a két gép, de hosszabb távú tapasztalatokról még sehol sem olvastam.
Előre is köszönünk minden tanácsot ezzel kapcsolatban! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|