|
|
 |
partus-pf
2008-01-13 15:30:11
|
37
|
Hát igen!!! Az alkalmazotti, és a tulajdonosi szemléletet nem lehet összeeggyeztetni! Mindkettőnknek eggy FŐNÖKE van, a MUNKA! Ő pedig szigorú főnök! Mint említettem volt, tegnap voltam a barátomnál, és lovaztunk eggyet. Igaz csak eggy hosszú séta volt, de ez is nagyon feldobott. A sár a "tengelyig" ért, de azért a lovak is nagyon bírták. Hál' Istennek, nálunk minden hó elolvadt, három napja +10 fok van, némi esővel. Tiszta tavasz van. A napsütésben teljessen más a közérzete az embernek, állatnak eggyaránt. A barátom lovai állandóan egy három hektáros karámban vannak reggeltől estig, de mégis nagyon bírták a sétát a már ismert, de régen látott terepen. Remélem itt a tél vége, és most már az időjárás nem tesz keresztbe a lovazásnak. Ott a lovardában dolgoznak valamit a többiek? Vagy még rossz a talaj? Van Fedeles? |
|
A hozzászólás:
 |
wheat
2008-01-12 14:55:47
|
36
|
Munka: saját könyvelőirodánk van, szóval nem kényszerít senki a munkára, de ebben az időszakban sok van belőle. Az alkalmazottakra pedig ilyen szinten nem lehet számítani, nem a sajátjuk, nem adják bele szívüket-lelküket. Ami miatt sokat dolgozom most, mert a béres kolléganő vizsgázik, hétfőn jön újra. De az összes bér így rám maradt. Közben pedig a számítógéphálózat felét kellett felújítani és újratelepíteni mindent, és ez két napomat elvette a bérezésből, ezt valahol be kellett hozni, így maradt az éjszaka és a hétvége. De szerencsém van, mert az öcsém besegít (ő most tanulja). De a keddi lovazás tartja bennem a lelket. wheat |
|
Előzmény:
 |
partus-pf
2008-01-12 14:40:19
|
35
|
Hát Te tényleg sokat dolgozol! Remélem "megbecsülik" a munkádat, habár manapság ez nem megszokott. Isten igazából nem tudom mi zajlik a Lányomban, mert mitőlünk azt látta hogy minden nap reggeltől-estig dolgoztunk, hát Ő is ezt csinálja. (hála isten nem lusta "plázacica") Igaz most is eggyutt dolgozik egy szolgáltató irodában a két Lány, meg a Párom. És még ami jó a dologban, ez az iroda is saját, tehát nem parancsol senki. Szóval még nem beszéltünk vele a folytatásról, mert mindig kerüli a témát. De ahogy ismerem, előtte megérleli a gondolatot, (mint minden más helyzetben) és előáll valamivel, amiből aztán nem enged. Szóval ez ügyben nem mondhatok semmit. A szőrén lovaglás tényleg lazító hatású, és jó is. Az osztályban lovaglásnál ha tudsz arra ügyelj, hogy menjetek elöl is, hátul is, középen is,hogy a ló szokja hogy ott kell mennie a hol Te akarod. És ami nagyon fontos, mindenhol nyugodtnak kell maradnia, mert az idegeskedés energiát emészt, sőt még pulzus számot is növel, ami pedig a távlovaglásnál nem kivánatos.Amit viszont már említettem, hogy mindig laza száron. Természetesen a lehetőségekhez képest, és ha max . megbízol a lovadban, mert fő a BIZTONSÁG!!! És miért tetszik Neked is az ARAB, és az ARAB fajták, mert számumkra ezek a legszebbek. Természetesen a többi fajta is gyönyörű, és Én tiszteletbe is tartom mindenki véleményét, de engem nem igen lehet eltántorítani! Igaz a LOVAK igy "globálisan" is csodálatos teremtményei Istennek. Bocs a fenkölt szavakért, de tényleg így érzek. Most délután is megyek a barátomhoz, akinek van négy saját, és hat bértartott lova. ÉS ott minden megeshet, még talán az is hogy kimegyünk terepre sétálni. NEked is további szép napot!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|