Keresés

Részletes keresés

zsuzsa Creative Commons License 2008-01-11 23:03:22 273
Na ezt elég hülyén fogalmaztam meg...

Szóval ha vennék egy Canon EOS-40D + 17-85mm EF-S IS USM objektívot, akkor ahhoz kéne még markolat meg szij, memóriakb 1 vagy 2 GB meg a viz miatt polár szürö ( az biztos kell, a napszemüvegek is polarizáltak, mert baromira csillog a viz ) esetleg UV szürö is. meg táska ( abból elég valami kevésbé flancos is, csek védje az ütéstől.

Jól számolom ?

Aztán ehhez kéne 70-200-asobjektiv, de az ugysincs kitben, tehát azt meg tudnám venni valamivel késöbb is.

Ez igy szerintetek jó ötlet ?
A hozzászólás:
zsuzsa Creative Commons License 2008-01-11 22:57:49 272
Ja igen, azt én is láttam ( 6,5 per másodperc )
Ez azt jelenti, hogy másodpercenként maximum ennyit tud jó minőségben?

Canon vázzal csak canon objektiv kompatibilis vagy más márkájú objektiveket is nézegethetek ? Ha mondjuk elsőre kisebbel, akkor azzal is tudok jó minőségü képeket csinálni nyár közepéig, ugye ? Mármint sokkal jobbakat, mint a régi kis automatával. Aztán a fontosabb versenyek julius közepén kezdődnek és arra esetleg összejönne 70-200L objektiv.

Franc tudja.. néztem a vaterán, a 40D-nek meg 70-200L objektivnek használtan is magas az ára és alig van belőle. Ki ad el egy ilyen marha jó gépet? Nyilván kevesen...





Előzmény:
Chip-TFF Creative Commons License 2008-01-11 21:52:25 268
1D profi kategoria, 30D/40D felprofi, 5D ketto kozott, 400D 350D beleposzint (mondhatjuk amator).
Nemtudom mennyire tudsz angolul, de ha a dpreview.com -on A camera review-knal megnezed mit tudnak, akkor rajohetsz.

Sportra az 1D mkII ill, 1D mkIII a legjobb, utobbi 10 kockat csinal masodpercenkent, persze ezt jol meg is kell fizetni. :) 20D,30D,40D 5 foto/masodperc, a tobbi 3-at csinal. 5D is asszem talan 3-at tud (lusta vagyok utana nezni).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!