|
|
|
|
 |
zsuzsa
2008-01-11 22:57:49
|
272
|
Ja igen, azt én is láttam ( 6,5 per másodperc ) Ez azt jelenti, hogy másodpercenként maximum ennyit tud jó minőségben?
Canon vázzal csak canon objektiv kompatibilis vagy más márkájú objektiveket is nézegethetek ? Ha mondjuk elsőre kisebbel, akkor azzal is tudok jó minőségü képeket csinálni nyár közepéig, ugye ? Mármint sokkal jobbakat, mint a régi kis automatával. Aztán a fontosabb versenyek julius közepén kezdődnek és arra esetleg összejönne 70-200L objektiv.
Franc tudja.. néztem a vaterán, a 40D-nek meg 70-200L objektivnek használtan is magas az ára és alig van belőle. Ki ad el egy ilyen marha jó gépet? Nyilván kevesen...
|
|
A hozzászólás:
 |
Chip-TFF
2008-01-11 21:52:25
|
268
|
1D profi kategoria, 30D/40D felprofi, 5D ketto kozott, 400D 350D beleposzint (mondhatjuk amator). Nemtudom mennyire tudsz angolul, de ha a dpreview.com -on A camera review-knal megnezed mit tudnak, akkor rajohetsz.
Sportra az 1D mkII ill, 1D mkIII a legjobb, utobbi 10 kockat csinal masodpercenkent, persze ezt jol meg is kell fizetni. :) 20D,30D,40D 5 foto/masodperc, a tobbi 3-at csinal. 5D is asszem talan 3-at tud (lusta vagyok utana nezni).
|
|
Előzmény:
 |
zsuzsa
2008-01-11 21:24:32
|
267
|
Ha kb 40-70 méterre vagyok és másodpercenként 4.23 métert tesz meg pl a nagylányom, az olyan 15 km per óra sebesség, ha jól számolom. pedig az ne is olyan nagy sebesség , mint az autó vagy motorversenyeken és hát ott se állsz a pályán fényképezés közben :-(
Árulja már el valaki, hogy minek a röviditése ( ill.milyne paraméternek a megfelelője a specifikációban ) az 1D, 5D, 30D, 40D stb a Canonok tipusainak a nevében ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|