|
|
|
|
 |
Chip-TFF
2008-01-11 21:18:17
|
266
|
| En is igy latom. :) |
|
A hozzászólás:
 |
seeman
2008-01-11 21:01:22
|
265
|
Nem kezdem elölről... A stabis magában sokkal jobb (4L). Nem a stabi miatt. Ha valaki CSAK sportfotóhoz fog használni egy 70-200-ast, akkor ne is vegyen stabilizátorost. Felesleges. Minden egyéb témához jól jöhet. |
|
Előzmény:
 |
Chip-TFF
2008-01-11 17:02:26
|
238
|
| Tudom, de ha penzszukeben van az ember akkor miert fizessen ki +100k-t ha ugyis kikapcsolja? ;) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|