|
|
|
|
 |
Chip-TFF
2008-01-11 20:36:48
|
263
|
Mint irta teremben is hasznalni akarja. Oda viszont nem eleg az f4. Ha nem birja akkor egy monopod segitsegevel konnyithet magan. |
|
A hozzászólás:
 |
PWhite2003
2008-01-11 20:28:42
|
257
|
No-no! es ha pl. sakkozok? :-) A 70-200/2.8 L nem tul nehez lesz egy holgynek? akkor mar allvany is kell... A mozgas sebessegetol fuggoen azert az F4 sem remenytelen teljesen. |
|
Előzmény:
 |
Chip-TFF
2008-01-11 20:11:42
|
250
|
| Nyilvan teremben tok mas a szitu. Raadasul az f4-es obival sok maradandot nem fogsz alkotni egy teremben... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|