Keresés

Részletes keresés

Chip-TFF Creative Commons License 2008-01-11 20:36:48 263
Mint irta teremben is hasznalni akarja. Oda viszont nem eleg az f4.
Ha nem birja akkor egy monopod segitsegevel konnyithet magan.
A hozzászólás:
PWhite2003 Creative Commons License 2008-01-11 20:28:42 257
No-no! es ha pl. sakkozok? :-)
A 70-200/2.8 L nem tul nehez lesz egy holgynek? akkor mar allvany is kell...
A mozgas sebessegetol fuggoen azert az F4 sem remenytelen teljesen.
Előzmény:
Chip-TFF Creative Commons License 2008-01-11 20:11:42 250
Nyilvan teremben tok mas a szitu. Raadasul az f4-es obival sok maradandot nem fogsz alkotni egy teremben...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!