|
|
|
|
 |
Chip-TFF
2008-01-11 20:30:47
|
259
|
Szabadteren napfenyben elegendo, de a melysegelesseg miatt nem lesz az igazi... Felhos idoben is ISO 400/800 korul elegendo zarsebesseget produkalhatsz vele.
Focimeccsen (leginkabb oda jarok, ezert errol tudok meselni) lampafenyben f5-on 1600-as ISO mellett atlagosan 1/200-ad korul. Ezzel viszont kemenyen bemozdulnak a jatekosok.
|
|
A hozzászólás:
 |
Rooger Preed
2008-01-11 20:22:03
|
256
|
f/5-5.6 mennyire elég szabadtéren?
Gondolok itt az olcsóbb Canon EF-S 55-250 objektívre 200-250 mm-en. |
|
Előzmény:
 |
Chip-TFF
2008-01-11 20:11:42
|
250
|
| Nyilvan teremben tok mas a szitu. Raadasul az f4-es obival sok maradandot nem fogsz alkotni egy teremben... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|