Keresés

Részletes keresés

Chip-TFF Creative Commons License 2008-01-11 20:30:47 259
Szabadteren napfenyben elegendo, de a melysegelesseg miatt nem lesz az igazi... Felhos idoben is ISO 400/800 korul elegendo zarsebesseget produkalhatsz vele.

Focimeccsen (leginkabb oda jarok, ezert errol tudok meselni) lampafenyben f5-on 1600-as ISO mellett atlagosan 1/200-ad korul. Ezzel viszont kemenyen bemozdulnak a jatekosok.
A hozzászólás:
Rooger Preed Creative Commons License 2008-01-11 20:22:03 256

f/5-5.6 mennyire elég szabadtéren?

 

Gondolok itt az olcsóbb Canon EF-S 55-250 objektívre 200-250 mm-en.

Előzmény:
Chip-TFF Creative Commons License 2008-01-11 20:11:42 250
Nyilvan teremben tok mas a szitu. Raadasul az f4-es obival sok maradandot nem fogsz alkotni egy teremben...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!