Keresés

Részletes keresés

Rooger Preed Creative Commons License 2008-01-11 20:31:33 261

Tavaly voltam egy 24 órás mountain bike versenyen, a tüdőmet köptem ki, mikor a pulzusmérő 190 fölötti értéket mutatott (max 197!) már nem számított, hogy tőlem 3-4 méterre vakuznak rám szürkületben.

Gondolom teremkajak esetén is bejön a csőlátás, ha a látásmező perifériájából vakuzol lehet, hogy nem lesz zavaró. De a legjobb, ha megkérdezed a gyerekeid, hogy mi a tapasztalatuk.

Chip-TFF Creative Commons License 2008-01-11 20:19:15 254
Na akkor ezt bebuktuk. Mik derulnek ki? :) Ha teremben is nyomulni akarsz akkor 70-200 2.8L objektivet ajanlanam.
A hozzászólás:
zsuzsa Creative Commons License 2008-01-11 20:16:59 252
De van ! Január 19.-én lesz ergométeres bajnokság :-)
Az rögzitett kajak-gépet jelent sebességmérőkkel, a sebességet nagy kijelzőn látják a versenyzők.
Az északi országok versenyzői jók benne ( ott sokat használják, mert hosszabb a tél ) Azért nem próbáltam fényképezni, mert az én gagyi gépemmel nagyon közelről kéne , annak pedig biztos nem örülnének a versenyzők, ha belevakuznának a képükbe, miközben épp köpi ki a tüdejét.



Előzmény:
uborkasuveg Creative Commons License 2008-01-11 19:59:34 248

 

Teremben viszont ritkan kenuznak :)

 

  uborkasuveg.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!