|
|
|
|
 |
Rooger Preed
2008-01-11 20:31:33
|
261
|
Tavaly voltam egy 24 órás mountain bike versenyen, a tüdőmet köptem ki, mikor a pulzusmérő 190 fölötti értéket mutatott (max 197!) már nem számított, hogy tőlem 3-4 méterre vakuznak rám szürkületben.
Gondolom teremkajak esetén is bejön a csőlátás, ha a látásmező perifériájából vakuzol lehet, hogy nem lesz zavaró. De a legjobb, ha megkérdezed a gyerekeid, hogy mi a tapasztalatuk. |
|
 |
Chip-TFF
2008-01-11 20:19:15
|
254
|
| Na akkor ezt bebuktuk. Mik derulnek ki? :) Ha teremben is nyomulni akarsz akkor 70-200 2.8L objektivet ajanlanam. |
|
A hozzászólás:
 |
zsuzsa
2008-01-11 20:16:59
|
252
|
De van ! Január 19.-én lesz ergométeres bajnokság :-) Az rögzitett kajak-gépet jelent sebességmérőkkel, a sebességet nagy kijelzőn látják a versenyzők. Az északi országok versenyzői jók benne ( ott sokat használják, mert hosszabb a tél ) Azért nem próbáltam fényképezni, mert az én gagyi gépemmel nagyon közelről kéne , annak pedig biztos nem örülnének a versenyzők, ha belevakuznának a képükbe, miközben épp köpi ki a tüdejét.
|
|
Előzmény:
 |
uborkasuveg
2008-01-11 19:59:34
|
248
|
Teremben viszont ritkan kenuznak :)
uborkasuveg.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|