|
|
|
|
 |
Chip-TFF
2008-01-11 20:17:21
|
253
|
| El is mulasztja! :D Mezes barack kepstabilizator. Ez jo. :) |
|
A hozzászólás:
 |
61antana
2008-01-11 20:12:05
|
251
|
Gatolni nem fogja a kezremegest
Gátolni egy feles szokta, nem? :) |
|
Előzmény:
 |
Chip-TFF
2008-01-11 18:31:17
|
246
|
Gatolni nem fogja a kezremegest, de probal segiteni a dolgon. Igazan akkor hasznos ha kezbol fotozol es a reciprokszabaly altal ajanlott zarsebessegnel lassabbat akarsz hasznalni. De mivel sportot fotozol ezert ott ugyis rovid zarsebessegre kell majd hajtanod, ergo 200-as telet is meg kell tudnod fogni napfenyes idoben. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|