Keresés

Részletes keresés

PWhite2003 Creative Commons License 2008-01-11 20:28:42 257
No-no! es ha pl. sakkozok? :-)
A 70-200/2.8 L nem tul nehez lesz egy holgynek? akkor mar allvany is kell...
A mozgas sebessegetol fuggoen azert az F4 sem remenytelen teljesen.
Rooger Preed Creative Commons License 2008-01-11 20:22:03 256

f/5-5.6 mennyire elég szabadtéren?

 

Gondolok itt az olcsóbb Canon EF-S 55-250 objektívre 200-250 mm-en.

A hozzászólás:
Chip-TFF Creative Commons License 2008-01-11 20:11:42 250
Nyilvan teremben tok mas a szitu. Raadasul az f4-es obival sok maradandot nem fogsz alkotni egy teremben...
Előzmény:
vincentvega78 Creative Commons License 2008-01-11 19:54:18 247

"ergo 200-as telet is meg kell tudnod fogni napfenyes idoben"

 

És ez még a szerencsés eset, ugyanez teremben már érdekesebb :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!