|
|
|
|
 |
PWhite2003
2008-01-11 20:28:42
|
257
|
No-no! es ha pl. sakkozok? :-) A 70-200/2.8 L nem tul nehez lesz egy holgynek? akkor mar allvany is kell... A mozgas sebessegetol fuggoen azert az F4 sem remenytelen teljesen. |
|
 |
Rooger Preed
2008-01-11 20:22:03
|
256
|
f/5-5.6 mennyire elég szabadtéren?
Gondolok itt az olcsóbb Canon EF-S 55-250 objektívre 200-250 mm-en. |
|
A hozzászólás:
 |
Chip-TFF
2008-01-11 20:11:42
|
250
|
| Nyilvan teremben tok mas a szitu. Raadasul az f4-es obival sok maradandot nem fogsz alkotni egy teremben... |
|
Előzmény:
 |
vincentvega78
2008-01-11 19:54:18
|
247
|
"ergo 200-as telet is meg kell tudnod fogni napfenyes idoben"
És ez még a szerencsés eset, ugyanez teremben már érdekesebb :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|