Keresés

Részletes keresés

zsuzsa Creative Commons License 2008-01-11 20:16:59 252
De van ! Január 19.-én lesz ergométeres bajnokság :-)
Az rögzitett kajak-gépet jelent sebességmérőkkel, a sebességet nagy kijelzőn látják a versenyzők.
Az északi országok versenyzői jók benne ( ott sokat használják, mert hosszabb a tél ) Azért nem próbáltam fényképezni, mert az én gagyi gépemmel nagyon közelről kéne , annak pedig biztos nem örülnének a versenyzők, ha belevakuznának a képükbe, miközben épp köpi ki a tüdejét.



vincentvega78 Creative Commons License 2008-01-11 20:06:51 249
Ezért írtam, hogy ez a szerencsés eset :-)
A hozzászólás:
uborkasuveg Creative Commons License 2008-01-11 19:59:34 248

 

Teremben viszont ritkan kenuznak :)

 

  uborkasuveg.

 

Előzmény:
vincentvega78 Creative Commons License 2008-01-11 19:54:18 247

"ergo 200-as telet is meg kell tudnod fogni napfenyes idoben"

 

És ez még a szerencsés eset, ugyanez teremben már érdekesebb :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!