|
|
|
|
 |
zsuzsa
2008-01-11 20:16:59
|
252
|
De van ! Január 19.-én lesz ergométeres bajnokság :-) Az rögzitett kajak-gépet jelent sebességmérőkkel, a sebességet nagy kijelzőn látják a versenyzők. Az északi országok versenyzői jók benne ( ott sokat használják, mert hosszabb a tél ) Azért nem próbáltam fényképezni, mert az én gagyi gépemmel nagyon közelről kéne , annak pedig biztos nem örülnének a versenyzők, ha belevakuznának a képükbe, miközben épp köpi ki a tüdejét.
|
|
 |
vincentvega78
2008-01-11 20:06:51
|
249
|
| Ezért írtam, hogy ez a szerencsés eset :-) |
|
A hozzászólás:
 |
uborkasuveg
2008-01-11 19:59:34
|
248
|
Teremben viszont ritkan kenuznak :)
uborkasuveg.
|
|
Előzmény:
 |
vincentvega78
2008-01-11 19:54:18
|
247
|
"ergo 200-as telet is meg kell tudnod fogni napfenyes idoben"
És ez még a szerencsés eset, ugyanez teremben már érdekesebb :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|