Keresés

Részletes keresés

Chip-TFF Creative Commons License 2008-01-11 20:11:42 250
Nyilvan teremben tok mas a szitu. Raadasul az f4-es obival sok maradandot nem fogsz alkotni egy teremben...
uborkasuveg Creative Commons License 2008-01-11 19:59:34 248

 

Teremben viszont ritkan kenuznak :)

 

  uborkasuveg.

 

A hozzászólás:
vincentvega78 Creative Commons License 2008-01-11 19:54:18 247

"ergo 200-as telet is meg kell tudnod fogni napfenyes idoben"

 

És ez még a szerencsés eset, ugyanez teremben már érdekesebb :-)

Előzmény:
Chip-TFF Creative Commons License 2008-01-11 18:31:17 246
Gatolni nem fogja a kezremegest, de probal segiteni a dolgon.
Igazan akkor hasznos ha kezbol fotozol es a reciprokszabaly altal ajanlott zarsebessegnel lassabbat akarsz hasznalni. De mivel sportot fotozol ezert ott ugyis rovid zarsebessegre kell majd hajtanod, ergo 200-as telet is meg kell tudnod fogni napfenyes idoben.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!