|
|
|
|
 |
Chip-TFF
2008-01-11 20:11:42
|
250
|
| Nyilvan teremben tok mas a szitu. Raadasul az f4-es obival sok maradandot nem fogsz alkotni egy teremben... |
|
 |
uborkasuveg
2008-01-11 19:59:34
|
248
|
Teremben viszont ritkan kenuznak :)
uborkasuveg.
|
|
A hozzászólás:
 |
vincentvega78
2008-01-11 19:54:18
|
247
|
"ergo 200-as telet is meg kell tudnod fogni napfenyes idoben"
És ez még a szerencsés eset, ugyanez teremben már érdekesebb :-) |
|
Előzmény:
 |
Chip-TFF
2008-01-11 18:31:17
|
246
|
Gatolni nem fogja a kezremegest, de probal segiteni a dolgon. Igazan akkor hasznos ha kezbol fotozol es a reciprokszabaly altal ajanlott zarsebessegnel lassabbat akarsz hasznalni. De mivel sportot fotozol ezert ott ugyis rovid zarsebessegre kell majd hajtanod, ergo 200-as telet is meg kell tudnod fogni napfenyes idoben. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|