|
|
|
|
 |
zsuzsa
2008-01-11 20:25:53
|
255
|
Kérdésem : milyne zársebességgel csinálják azokat a felvételeket, amin ennyire élesen látszik a baromi gyorsan mozgó versenyző és a freccsenő vizcseppek ilyen érdekesen látszanak ? 4 év alatt egyszer se tudtam elkapni beborulást, de vizbe ugráló gyerekeken gyakoroltam , azt is nehéz fényképezni. Az kéne, hogy iszonyatos gyorsasággal csináljon sorozatfelvételeket... Pl az a Canon EOS 400 D ezt tudni fogja ?

Bocs a hülye kérdésekért, müveltségem a "Hogyan fényképezzünk a Praktikával" c.könyvön alapul... Tudtok esetleg ajánlani egy olyan könyvet, amiből felkészülhetnék, vagy elég okosságot tudok összeolvasni a neten magyarul/angolul és a gép használati utasitásából ?
|
|
 |
61antana
2008-01-11 20:12:05
|
251
|
Gatolni nem fogja a kezremegest
Gátolni egy feles szokta, nem? :) |
|
 |
vincentvega78
2008-01-11 19:54:18
|
247
|
"ergo 200-as telet is meg kell tudnod fogni napfenyes idoben"
És ez még a szerencsés eset, ugyanez teremben már érdekesebb :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Chip-TFF
2008-01-11 18:31:17
|
246
|
Gatolni nem fogja a kezremegest, de probal segiteni a dolgon. Igazan akkor hasznos ha kezbol fotozol es a reciprokszabaly altal ajanlott zarsebessegnel lassabbat akarsz hasznalni. De mivel sportot fotozol ezert ott ugyis rovid zarsebessegre kell majd hajtanod, ergo 200-as telet is meg kell tudnod fogni napfenyes idoben. |
|
Előzmény:
 |
zsuzsa
2008-01-11 18:00:34
|
240
|
| Ne haragudjatok, de a képstabilizáló ugyanaz,mint a (kéz) remegésgátló ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|