|
|
|
|
 |
323d
2008-01-11 20:31:15
|
260
|
Nos mint írtam nagyon szerettem a nikont, de inkább váltottam. 80-200 van AF-S változatú 2,8-as de sajnos az is elég húzós- asszem kb. annyi mint a canon 2,8. Ami igazán jó az a 70-200 AFS VR, bődületesen jó obi, de az egyben kimerítené a keretet. " kolléga is fotózik nikonnal szeretik, de D2X-el meg egy másik hasonló géppel. Ők ugyan a motor nélküli obit használják, de abban a vázban kajak az af rendszer, csak mennyiért. Ha már kint van verseny akkor nem nagyon van olyan körülmény ahol nincs elég fény. Nem vagyok főmufti kajakfotózásba, de emlékeim szerint ritkán van sötétbe ilyen verseny. Én nem vennék se 350-et se 400-at, ne felejtsük azok amatőr vázak, nem igazán arra vannak tervezve amit itt kap egy gép. A 20 ill. 30D mellett szól a 5 kép/ sec. Nem szeretek filmet forgatni, de bizony soxor csak akkor derül ki mi is van a képen amikor megnézem, mert ugye amikor fent van a tükör akkor nem látom mi is történik. Akiket én láttam hivatalból fotózni 3 kép alatt nem is lőttek semmire. Az IS. Én olyan 1/80-adot tudok lönni ha olyan a "bioritmusom" a szinesótókra. Itt már teljesen körbeforog a kerék, sztem ettől jobban nem kell szemlélteni a mozgást, a háttér ilyenkor már nagyon csíkot húz. Az 1/160-ad már nagyon jó eredményt ad. |
|
A hozzászólás:
 |
uborkasuveg
2008-01-11 18:15:14
|
243
|
A helyedben kiprobalnek mindket nagy markabol egy-egy szettet, hogy milyen a fogasa, hasznalata, melyik szimpatikus, melyik mit tud, aztan annak megfeleloen celiranyosan neznem tovabb a dolgokat. Sokfele jo dontes lehet.
uborkasuveg.
|
|
Előzmény:
 |
zsuzsa
2008-01-11 18:00:34
|
240
|
| Ne haragudjatok, de a képstabilizáló ugyanaz,mint a (kéz) remegésgátló ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|