|
|
|
|
 |
Chip-TFF
2008-01-11 18:31:17
|
246
|
Gatolni nem fogja a kezremegest, de probal segiteni a dolgon. Igazan akkor hasznos ha kezbol fotozol es a reciprokszabaly altal ajanlott zarsebessegnel lassabbat akarsz hasznalni. De mivel sportot fotozol ezert ott ugyis rovid zarsebessegre kell majd hajtanod, ergo 200-as telet is meg kell tudnod fogni napfenyes idoben. |
|
 |
uborkasuveg
2008-01-11 18:15:14
|
243
|
A helyedben kiprobalnek mindket nagy markabol egy-egy szettet, hogy milyen a fogasa, hasznalata, melyik szimpatikus, melyik mit tud, aztan annak megfeleloen celiranyosan neznem tovabb a dolgokat. Sokfele jo dontes lehet.
uborkasuveg.
|
|
 |
61antana
2008-01-11 18:10:20
|
242
|
| Szerintem meg, ha veszel rendszert és netán Canon-t, akkor Canon 350D után bármelyiket megveheted, inkább a jó objektívre költs. Nikonhoz meg nem értek. |
|
A hozzászólás:
 |
zsuzsa
2008-01-11 18:00:34
|
240
|
| Ne haragudjatok, de a képstabilizáló ugyanaz,mint a (kéz) remegésgátló ? |
|
Előzmény:
 |
V-Man
2008-01-11 14:46:34
|
234
|
| alapvetően igen, de itt sportfotózásról van most szó és a képstabi előnyeit gyorsan mozgó témáknál nem nagyon lehet kihasználni. míg a 18-55-tel díjátadásokat fotózna pl. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|