Keresés

Részletes keresés

Chip-TFF Creative Commons License 2008-01-11 18:31:17 246
Gatolni nem fogja a kezremegest, de probal segiteni a dolgon.
Igazan akkor hasznos ha kezbol fotozol es a reciprokszabaly altal ajanlott zarsebessegnel lassabbat akarsz hasznalni. De mivel sportot fotozol ezert ott ugyis rovid zarsebessegre kell majd hajtanod, ergo 200-as telet is meg kell tudnod fogni napfenyes idoben.
uborkasuveg Creative Commons License 2008-01-11 18:15:14 243

 

A helyedben kiprobalnek mindket nagy markabol egy-egy szettet, hogy milyen a fogasa, hasznalata, melyik szimpatikus, melyik mit tud, aztan annak megfeleloen celiranyosan neznem tovabb a dolgokat. Sokfele jo dontes lehet.

 

  uborkasuveg.

 

61antana Creative Commons License 2008-01-11 18:10:20 242
Szerintem meg, ha veszel rendszert és netán Canon-t, akkor Canon 350D után bármelyiket megveheted, inkább a jó objektívre költs. Nikonhoz meg nem értek.
61antana Creative Commons License 2008-01-11 18:08:57 241
az
A hozzászólás:
zsuzsa Creative Commons License 2008-01-11 18:00:34 240
Ne haragudjatok, de a képstabilizáló ugyanaz,mint a (kéz) remegésgátló ?
Előzmény:
V-Man Creative Commons License 2008-01-11 14:46:34 234
alapvetően igen, de itt sportfotózásról van most szó és a képstabi előnyeit gyorsan mozgó témáknál nem nagyon lehet kihasználni. míg a 18-55-tel díjátadásokat fotózna pl.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!