|
|
|
|
 |
PWhite2003
2008-01-11 18:23:21
|
244
|
Szia! az F4/L without "kezremegesgatlo":-))) |
|
A hozzászólás:
 |
61antana
2008-01-11 17:12:56
|
239
|
| Melyik 70-200-asod van? |
|
Előzmény:
 |
PWhite2003
2008-01-11 14:29:16
|
233
|
Elnezest, hogy beledumalok, de ...
>A nagyobb gyújtótávnál nincs jelentősége az IS-nek és egy 100-asod ráámegy.
miert is nincs jelentosege? Inkabb ott van, nem? a 18-55-ot inkabb megfogod kezbol, mint a hosszabbat, nem?
(Ezzel nem azt mondtam, hogy IS - nelkul nem jo a 70-200, nekem is az van, szuper). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|