Keresés

Részletes keresés

PWhite2003 Creative Commons License 2008-01-11 18:23:21 244
Szia!
az F4/L without "kezremegesgatlo":-)))
A hozzászólás:
61antana Creative Commons License 2008-01-11 17:12:56 239
Melyik 70-200-asod van?
Előzmény:
PWhite2003 Creative Commons License 2008-01-11 14:29:16 233
Elnezest, hogy beledumalok, de ...

>A nagyobb gyújtótávnál nincs jelentősége az IS-nek és egy 100-asod ráámegy.

miert is nincs jelentosege? Inkabb ott van, nem? a 18-55-ot inkabb megfogod kezbol, mint a hosszabbat, nem?

(Ezzel nem azt mondtam, hogy IS - nelkul nem jo a 70-200, nekem is az van, szuper).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!