|
|
|
|
 |
MadKat
2008-06-10 17:58:08
|
1136
|
| Esetleg meg kéne nézni, hogy mi a kép eredeti olasz címe? |
|
 |
Gabis24
2008-01-11 17:52:36
|
1126
|
| A fejformája szerintem egyáltalán nem hasonlít a nyest fejformájára (nem ilyen hosszúkás az orra). |
|
 |
Gabis24
2008-01-11 17:49:33
|
1125
|
Akár lehetne hermelin is, nem?
"Hermelin (Mustela erminea) Testhossza 35-40 cm, ebből farka 8-10 cm."
"Görény (Mustela prutorius) Testhossza: 29-46cm. A farok hossza átlagban: 12,5 - 14cm."
"Nyest (Martes foina) Testhossza 60-75 cm, ebből a farokhossza 20-25 cm"
(forrás: www.goreny.hu) |
|
A hozzászólás:
 |
Véregér
2008-01-11 17:18:15
|
1124
|
Szeretném megosztani veletek a legújabb bogaram, amit konkrétan az itteni fotók szültek.

Szóval van ez a Da Vinci kép. A címe Hermelines hölgy, azonban olvastam, hogy a képen látható állat biztos nem hermelin, valószínűbb, hogy vadászgörény. Az, hogy nem heremlin, az szerintem is biztos, lévén marha nagy. Azonban Da Vinci nem arról híres, hogy valószerűtlen dolgokat fest, és az állat testalkata, fejformája egyáltalán nem hasonlít görényre. Nyestre annál inkább. A görényt csak annyi támasztja alá, hogy fehér, meg hogy valószínű. Létezhet, hogy a képen valójában egy pigmenthiányos, szelíd nyest van? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|