|
|
|
|
 |
T. Thick
2008-06-09 10:59:38
|
1134
|
| A bolti egér meglepő fürge tud lenni, ha érzi a vesztét. Ha nem fehéret vesz az ember, és nem elhízott, nagyra nőtt vén példányt, hanem mondjuk "pattogósat", az teljesen vad egérként viselkedik, amint ráébred, hogy vadásznak rá. |
|
 |
Gabis24
2008-02-29 23:35:17
|
1128
|
| Hogy halad a plakátozás? Vagy még korai? :) |
|
A hozzászólás:
 |
Véregér
2008-01-11 17:04:39
|
1123
|
Ha minden jól megy, akkor Máriával fogok nyestezni. :P Augusztusban lesz mustelidae konferencia, oda kéne plakátot összedobnom a nyestek meg a kóbor macskák viszonyáról.
Amúgy ha én akarnék nyestet vadászni tanítani, akkor azzal próbálkoznék, hogy teleraknám a helyét mindenféle kacattal, és úgy engedném be az egeret. Persze a bolti egerek ugyanúgy maflák, lehet hogy menekülés helyetta szájába szaladna. Sajnos még sosem volt módom közelebbi ismeretségbe kerülni élő nyesttel, így lehet hogy hülyeséget mondok. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|