Keresés

Részletes keresés

seeman Creative Commons License 2008-01-11 21:01:22 265
Nem kezdem elölről... A stabis magában sokkal jobb (4L). Nem a stabi miatt.
Ha valaki CSAK sportfotóhoz fog használni egy 70-200-ast, akkor ne is vegyen stabilizátorost. Felesleges. Minden egyéb témához jól jöhet.
A hozzászólás:
Chip-TFF Creative Commons License 2008-01-11 17:02:26 238
Tudom, de ha penzszukeben van az ember akkor miert fizessen ki +100k-t ha ugyis kikapcsolja? ;)
Előzmény:
seeman Creative Commons License 2008-01-11 16:41:13 237

... a stabi kikapcsolható....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!