Keresés

Részletes keresés

Chip-TFF Creative Commons License 2008-01-11 17:02:26 238
Tudom, de ha penzszukeben van az ember akkor miert fizessen ki +100k-t ha ugyis kikapcsolja? ;)
A hozzászólás:
seeman Creative Commons License 2008-01-11 16:41:13 237

... a stabi kikapcsolható....

Előzmény:
Chip-TFF Creative Commons License 2008-01-11 16:31:12 236
Abban igazad van, hogy a telehez igenis kell az IS, viszont szerintem a kollega lefelejtette a mondandojabol, hogy sportfotozasrol van szo ahol viszont akkora zarsebesseggel kell dolgozni, hogy inkabb hatraltat mint segit.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!