|
|
|
|
 |
Chip-TFF
2008-01-11 17:02:26
|
238
|
| Tudom, de ha penzszukeben van az ember akkor miert fizessen ki +100k-t ha ugyis kikapcsolja? ;) |
|
A hozzászólás:
 |
seeman
2008-01-11 16:41:13
|
237
|
... a stabi kikapcsolható.... |
|
Előzmény:
 |
Chip-TFF
2008-01-11 16:31:12
|
236
|
Abban igazad van, hogy a telehez igenis kell az IS, viszont szerintem a kollega lefelejtette a mondandojabol, hogy sportfotozasrol van szo ahol viszont akkora zarsebesseggel kell dolgozni, hogy inkabb hatraltat mint segit.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|