Keresés

Részletes keresés

seeman Creative Commons License 2008-01-11 16:41:13 237

... a stabi kikapcsolható....

A hozzászólás:
Chip-TFF Creative Commons License 2008-01-11 16:31:12 236
Abban igazad van, hogy a telehez igenis kell az IS, viszont szerintem a kollega lefelejtette a mondandojabol, hogy sportfotozasrol van szo ahol viszont akkora zarsebesseggel kell dolgozni, hogy inkabb hatraltat mint segit.
Előzmény:
PWhite2003 Creative Commons License 2008-01-11 14:29:16 233
Elnezest, hogy beledumalok, de ...

>A nagyobb gyújtótávnál nincs jelentősége az IS-nek és egy 100-asod ráámegy.

miert is nincs jelentosege? Inkabb ott van, nem? a 18-55-ot inkabb megfogod kezbol, mint a hosszabbat, nem?

(Ezzel nem azt mondtam, hogy IS - nelkul nem jo a 70-200, nekem is az van, szuper).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!