|
|
|
|
 |
seeman
2008-01-11 16:41:13
|
237
|
... a stabi kikapcsolható.... |
|
A hozzászólás:
 |
Chip-TFF
2008-01-11 16:31:12
|
236
|
Abban igazad van, hogy a telehez igenis kell az IS, viszont szerintem a kollega lefelejtette a mondandojabol, hogy sportfotozasrol van szo ahol viszont akkora zarsebesseggel kell dolgozni, hogy inkabb hatraltat mint segit.
|
|
Előzmény:
 |
PWhite2003
2008-01-11 14:29:16
|
233
|
Elnezest, hogy beledumalok, de ...
>A nagyobb gyújtótávnál nincs jelentősége az IS-nek és egy 100-asod ráámegy.
miert is nincs jelentosege? Inkabb ott van, nem? a 18-55-ot inkabb megfogod kezbol, mint a hosszabbat, nem?
(Ezzel nem azt mondtam, hogy IS - nelkul nem jo a 70-200, nekem is az van, szuper). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|