|
|
|
|
 |
zsuzsa
2008-01-11 18:00:34
|
240
|
| Ne haragudjatok, de a képstabilizáló ugyanaz,mint a (kéz) remegésgátló ? |
|
A hozzászólás:
 |
V-Man
2008-01-11 14:46:34
|
234
|
| alapvetően igen, de itt sportfotózásról van most szó és a képstabi előnyeit gyorsan mozgó témáknál nem nagyon lehet kihasználni. míg a 18-55-tel díjátadásokat fotózna pl. |
|
Előzmény:
 |
PWhite2003
2008-01-11 14:29:16
|
233
|
Elnezest, hogy beledumalok, de ...
>A nagyobb gyújtótávnál nincs jelentősége az IS-nek és egy 100-asod ráámegy.
miert is nincs jelentosege? Inkabb ott van, nem? a 18-55-ot inkabb megfogod kezbol, mint a hosszabbat, nem?
(Ezzel nem azt mondtam, hogy IS - nelkul nem jo a 70-200, nekem is az van, szuper). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|