Keresés

Részletes keresés

zsuzsa Creative Commons License 2008-01-11 18:00:34 240
Ne haragudjatok, de a képstabilizáló ugyanaz,mint a (kéz) remegésgátló ?
A hozzászólás:
V-Man Creative Commons License 2008-01-11 14:46:34 234
alapvetően igen, de itt sportfotózásról van most szó és a képstabi előnyeit gyorsan mozgó témáknál nem nagyon lehet kihasználni. míg a 18-55-tel díjátadásokat fotózna pl.
Előzmény:
PWhite2003 Creative Commons License 2008-01-11 14:29:16 233
Elnezest, hogy beledumalok, de ...

>A nagyobb gyújtótávnál nincs jelentősége az IS-nek és egy 100-asod ráámegy.

miert is nincs jelentosege? Inkabb ott van, nem? a 18-55-ot inkabb megfogod kezbol, mint a hosszabbat, nem?

(Ezzel nem azt mondtam, hogy IS - nelkul nem jo a 70-200, nekem is az van, szuper).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!