Keresés

Részletes keresés

cicómicó Creative Commons License 2008-01-11 18:08:45 1757
Nálunk is ez a müsor.Lalika reggel ébreszt,hogy adjak enni,délután meg masiroznak mind a ketten mint aki éhen akar halni.Egész nap kinn a száraztáp nekik.
A hozzászólás:
Xexis Creative Commons License 2008-01-11 10:27:06 1754
szia:)) Az én cicám is, hogy úgy mondjam finoman: kicsit túlsúlyos... De ha nem adok neki pontosan időben, akkor már nem lehet lépni tőle... Meg előreszalad a tányérjáig, aztán meg vissza, és úja a tányérjához. Ezzel jelzi, hogy most már aztán kérek enni:))DDDDD
Előzmény:
cicómicó Creative Commons License 2008-01-10 21:37:06 1746

Ha hagynám a nap huszonnégy órájában enne.Laposkuszásbn járunk az állatorvoshoz aki azt mondja két éve,hogy fogynia kellene.Mindent megpróbáltam.Nem megy. Feladtam.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!