Keresés

Részletes keresés

Tima2 Creative Commons License 2008-01-11 09:38:26 1117
A nyest valóban nem épp egy tökéletes házikedvenc, viszont egy ember mellett nevelkedett állatot nem lehet csak úgy szabadon engedni, mert nem sok esélye van arra, hogy életben marad.
A hozzászólás:
Véregér Creative Commons License 2008-01-11 09:30:10 1116

Nem hinném, hogy oylan nagy lenn kis hazánk házi-nyest állománya, hogy valószínűégi alapon előforduljon 2x ugyanaz a név :P

 

Csak kicsit meglepődtem, mert én úgy tudtam, hogy a kérdéses nyesteket egytől egyig szabadon engedték, és a nyest teljesen alkalmatlan háziállatnak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!