|
|
|
|
 |
Tima2
2008-01-11 09:38:26
|
1117
|
| A nyest valóban nem épp egy tökéletes házikedvenc, viszont egy ember mellett nevelkedett állatot nem lehet csak úgy szabadon engedni, mert nem sok esélye van arra, hogy életben marad. |
|
A hozzászólás:
 |
Véregér
2008-01-11 09:30:10
|
1116
|
Nem hinném, hogy oylan nagy lenn kis hazánk házi-nyest állománya, hogy valószínűégi alapon előforduljon 2x ugyanaz a név :P
Csak kicsit meglepődtem, mert én úgy tudtam, hogy a kérdéses nyesteket egytől egyig szabadon engedték, és a nyest teljesen alkalmatlan háziállatnak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|