Keresés

Részletes keresés

zsuzsa Creative Commons License 2008-01-11 09:20:07 230

Engem egyáltalán nem érdekel a márkanév. Sőt, azt kell mondjam a családi eseményeken ( Karácsony stb ) tökéletesen boldog vagyok az automata géppel.

Én azt sem tudom, a konyhai robotgépemnek mi a márkája.

 

Az bosszant, hogy egy napot tökölök a Duna parton vagy Szolnokon vagy a velencei tavi evezőspályán és a végeredmény sz.....  Idén Szegeden lesz Vilagkupa meg korosztályos EB, Olimpiai reménységek versenye ( ebben a két utóbbiban valószinüleg indulnak a gyerekeim ) és jó képeket akarok csinálni.

A hozzászólás:
seeman Creative Commons License 2008-01-11 08:42:29 229
Belőlem hiányzik a márkafanatizmus! :) Egy 30D/40D Canont 4/70-200L obival én is jobbnak találnék, de ha neki ez tetszik? :))
Előzmény:
krezidiesel Creative Commons License 2008-01-11 00:50:16 222

Meg talán nem feltétlen kéne új gépet és objektivet vásárolnia...

De Canonos létedre a Nikont ajánlod?

Hogy is van ez?:-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!