|
|
|
|
 |
zsuzsa
2008-01-11 09:20:07
|
230
|
Engem egyáltalán nem érdekel a márkanév. Sőt, azt kell mondjam a családi eseményeken ( Karácsony stb ) tökéletesen boldog vagyok az automata géppel.
Én azt sem tudom, a konyhai robotgépemnek mi a márkája.
Az bosszant, hogy egy napot tökölök a Duna parton vagy Szolnokon vagy a velencei tavi evezőspályán és a végeredmény sz..... Idén Szegeden lesz Vilagkupa meg korosztályos EB, Olimpiai reménységek versenye ( ebben a két utóbbiban valószinüleg indulnak a gyerekeim ) és jó képeket akarok csinálni. |
|
A hozzászólás:
 |
seeman
2008-01-11 08:42:29
|
229
|
| Belőlem hiányzik a márkafanatizmus! :) Egy 30D/40D Canont 4/70-200L obival én is jobbnak találnék, de ha neki ez tetszik? :)) |
|
Előzmény:
 |
krezidiesel
2008-01-11 00:50:16
|
222
|
Meg talán nem feltétlen kéne új gépet és objektivet vásárolnia...
De Canonos létedre a Nikont ajánlod?
Hogy is van ez?:-)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|