Keresés

Részletes keresés

seeman Creative Commons License 2008-01-11 08:42:29 229
Belőlem hiányzik a márkafanatizmus! :) Egy 30D/40D Canont 4/70-200L obival én is jobbnak találnék, de ha neki ez tetszik? :))
A hozzászólás:
krezidiesel Creative Commons License 2008-01-11 00:50:16 222

Meg talán nem feltétlen kéne új gépet és objektivet vásárolnia...

De Canonos létedre a Nikont ajánlod?

Hogy is van ez?:-))

Előzmény:
seeman Creative Commons License 2008-01-11 00:35:26 220
Kedves Zsuzsa! Már találkoztunk valamelyik topikban! Röviden: kompakt géppel (még a legjobbal se) lehet ilyen képeket készíteni, mint amilyeneket a linkelt oldalon látunk. Ezeknek képeknek a döntő része nagy teljesítményű teleobjektívekkel készült és temészetesen DSLR-rel. Neked talán a kettő közötti szintet kellene megcéloznod.
A kinézett Nikon-trió erre nagyjából meg is felel. Egy idő után lehet, hogy vágysz majd jobbra is, de kezdéshez jó lesz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!