|
|
|
|
 |
seeman
2008-01-11 08:42:29
|
229
|
| Belőlem hiányzik a márkafanatizmus! :) Egy 30D/40D Canont 4/70-200L obival én is jobbnak találnék, de ha neki ez tetszik? :)) |
|
A hozzászólás:
 |
krezidiesel
2008-01-11 00:50:16
|
222
|
Meg talán nem feltétlen kéne új gépet és objektivet vásárolnia...
De Canonos létedre a Nikont ajánlod?
Hogy is van ez?:-)) |
|
Előzmény:
 |
seeman
2008-01-11 00:35:26
|
220
|
Kedves Zsuzsa! Már találkoztunk valamelyik topikban! Röviden: kompakt géppel (még a legjobbal se) lehet ilyen képeket készíteni, mint amilyeneket a linkelt oldalon látunk. Ezeknek képeknek a döntő része nagy teljesítményű teleobjektívekkel készült és temészetesen DSLR-rel. Neked talán a kettő közötti szintet kellene megcéloznod. A kinézett Nikon-trió erre nagyjából meg is felel. Egy idő után lehet, hogy vágysz majd jobbra is, de kezdéshez jó lesz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|