|
|
|
|
 |
Chip-TFF
2008-01-11 01:46:43
|
227
|
| A te baratod egy monopod lenne, de szerintem egy D80-as a 70-300-assal nem hinnem, hogy olyan nehez lenne. Igaz artani nem art, csak szokni kell a hasznalatat. |
|
A hozzászólás:
 |
zsuzsa
2008-01-11 00:44:17
|
221
|
Igen, próbálok minél többet olvasgatni a gépekről-objektivekről... a kajakosok március közepén szállnak vizre, április végén van az idénnyitó első verseny, tehát nekem áprilisban időszerü a vásárlás, onnéttől lesz mit fényképezni ( edzőtáborba mégse mehetek velük, bármennék szivesen :-)
Amit kinéztem, ahhoz szerinted kell állvány ? Ezek a tükörreflexes gépek súlyosak, az objekiv is 1 kg felett van. Hova afrancba teszik a profi fotósok az állványt egy zsúfolt motorcsónakban? Azok a stégek is, amiről egész jól lehet(ne) fényképezni, csúszósak és mozognak, még sose láttam állványon fotózókat stégen állni...
|
|
Előzmény:
 |
seeman
2008-01-11 00:35:26
|
220
|
Kedves Zsuzsa! Már találkoztunk valamelyik topikban! Röviden: kompakt géppel (még a legjobbal se) lehet ilyen képeket készíteni, mint amilyeneket a linkelt oldalon látunk. Ezeknek képeknek a döntő része nagy teljesítményű teleobjektívekkel készült és temészetesen DSLR-rel. Neked talán a kettő közötti szintet kellene megcéloznod. A kinézett Nikon-trió erre nagyjából meg is felel. Egy idő után lehet, hogy vágysz majd jobbra is, de kezdéshez jó lesz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|