Keresés

Részletes keresés

Chip-TFF Creative Commons License 2008-01-11 01:46:43 227
A te baratod egy monopod lenne, de szerintem egy D80-as a 70-300-assal nem hinnem, hogy olyan nehez lenne. Igaz artani nem art, csak szokni kell a hasznalatat.
A hozzászólás:
zsuzsa Creative Commons License 2008-01-11 00:44:17 221
Igen, próbálok minél többet olvasgatni a gépekről-objektivekről... a kajakosok március közepén szállnak vizre, április végén van az idénnyitó első verseny, tehát nekem áprilisban időszerü a vásárlás, onnéttől lesz mit fényképezni ( edzőtáborba mégse mehetek velük, bármennék szivesen :-)

Amit kinéztem, ahhoz szerinted kell állvány ? Ezek a tükörreflexes gépek súlyosak, az objekiv is 1 kg felett van. Hova afrancba teszik a profi fotósok az állványt egy zsúfolt motorcsónakban? Azok a stégek is, amiről egész jól lehet(ne) fényképezni, csúszósak és mozognak, még sose láttam állványon fotózókat stégen állni...



Előzmény:
seeman Creative Commons License 2008-01-11 00:35:26 220
Kedves Zsuzsa! Már találkoztunk valamelyik topikban! Röviden: kompakt géppel (még a legjobbal se) lehet ilyen képeket készíteni, mint amilyeneket a linkelt oldalon látunk. Ezeknek képeknek a döntő része nagy teljesítményű teleobjektívekkel készült és temészetesen DSLR-rel. Neked talán a kettő közötti szintet kellene megcéloznod.
A kinézett Nikon-trió erre nagyjából meg is felel. Egy idő után lehet, hogy vágysz majd jobbra is, de kezdéshez jó lesz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!