|
|
|
|
 |
partus-pf
2008-01-11 18:40:42
|
32
|
Örülök, hogy amit írok, vagy a képek tetszenek, megpróbálok megfelelni továbbra is! Ahogy írtad, tényleg hosszú heted lehetett. Most próbálj meg pihenni egy jó hosszút, és szakíts időt az "öreglányra" is. Biztosan örültök egymásnak! Csak ha lehet, ne kérj tőle komoly feladatot, mert több napig nem dolgozott. Kell neki egy kis "bevezetés"! Ma átküldöm a harmadik lóról a képeket. Kiváncsi vagyok mit szólsz hozzá.
|
|
A hozzászólás:
 |
wheat
2008-01-11 00:19:21
|
30
|
Köszi a képeket! Gyönyörűek. Mindkét paci nagyon tetszik. Pascal-on tényleg látszik, hogy feszült és ideges, gondolom az idegen lovasok nem megfelelő lovaglásától. Remélem minél előbb lesz nekem is egy hasonló szépségem, mint valamelyik pacid. Gondolom jó tudni, hogy kedvenceid jó helyen vannak a közelben. Bár fájhat is értük a szíved. De ez van. Én sem szívesen mondanék le az öreglányról. Az elsőre megadott e-mailem sincs tele, nem tudom miért nem fogadta. A másikon viszont majdnem 1giga hely van. Tehát elfér benne szinte minden. A héten talán szombat délután (remélem) jutok ki lovagolni. Az egyik kolléganőnk szabin van és én helyettesítem, de természetesen mellette ott van a saját melóm is és pluszba bejött, hogy a számítógéphálózatot is helyre kellett tenni (ez még nincs teljesen kész, de elvett két teljes napot a rendes munkából). Tehát húzós hetem van. Tegnap éjjel nem is aludtam, mert bent voltam az irodában. De ez van. Úgyhogy nagyon örülök a képeidnek, meg az élménybeszámolóknak, mert kicsit feldobod a napjaimat.
wheat |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|