|
|
|
|
 |
Zsolt 0128
2008-01-10 22:48:40
|
1749
|
| Hát igen fáradtan nem is lehet szaladgálni! Most jobb ötletem nincs, max koplaltatni kell egy napig. Tudom rossz lesz nekik, de én is szoktam ezt csinálni. Egy kicsit sírnak de majd megszokják. Jóéjt mindenkinek! |
|
A hozzászólás:
 |
cicómicó
2008-01-10 22:03:03
|
1748
|
| Az ötlet nem rossz mivel nekem is fogynom kellene,csak amikor hazazuhanok a melóból nincs kedvem rohangálni.Rohangál ő eleget magától is.Lazán felmegy a szekrény tetejére is.Mégis ekkora. |
|
Előzmény:
 |
Zsolt 0128
2008-01-10 21:56:52
|
1747
|
| Ezzel így vagyok én is! Én azt csinálom hogy egynap nem kapnak kaját. Bár Cilikén még nem látszik nagyon kövérnek, mint a te Lalikád. Minden nap kergesd meg a lakásban, talán akkor fogy egy kicsit. Ez csak egy tipp! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|