Keresés

Részletes keresés

cicómicó Creative Commons License 2008-01-10 22:03:03 1748
Az ötlet nem rossz mivel nekem is fogynom kellene,csak amikor hazazuhanok a melóból nincs kedvem rohangálni.Rohangál ő eleget magától is.Lazán felmegy a szekrény tetejére is.Mégis ekkora.
A hozzászólás:
Zsolt 0128 Creative Commons License 2008-01-10 21:56:52 1747
Ezzel így vagyok én is! Én azt csinálom hogy egynap nem kapnak kaját. Bár Cilikén még nem látszik nagyon kövérnek, mint a te Lalikád. Minden nap kergesd meg a lakásban, talán akkor fogy egy kicsit. Ez csak egy tipp!
Előzmény:
cicómicó Creative Commons License 2008-01-10 21:37:06 1746

Ha hagynám a nap huszonnégy órájában enne.Laposkuszásbn járunk az állatorvoshoz aki azt mondja két éve,hogy fogynia kellene.Mindent megpróbáltam.Nem megy. Feladtam.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!