|
|
|
|
 |
cicómicó
2008-01-10 22:03:03
|
1748
|
| Az ötlet nem rossz mivel nekem is fogynom kellene,csak amikor hazazuhanok a melóból nincs kedvem rohangálni.Rohangál ő eleget magától is.Lazán felmegy a szekrény tetejére is.Mégis ekkora. |
|
A hozzászólás:
 |
Zsolt 0128
2008-01-10 21:56:52
|
1747
|
| Ezzel így vagyok én is! Én azt csinálom hogy egynap nem kapnak kaját. Bár Cilikén még nem látszik nagyon kövérnek, mint a te Lalikád. Minden nap kergesd meg a lakásban, talán akkor fogy egy kicsit. Ez csak egy tipp! |
|
Előzmény:
 |
cicómicó
2008-01-10 21:37:06
|
1746
|
Ha hagynám a nap huszonnégy órájában enne.Laposkuszásbn járunk az állatorvoshoz aki azt mondja két éve,hogy fogynia kellene.Mindent megpróbáltam.Nem megy. Feladtam. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|