|
|
|
|
 |
Xexis
2008-01-11 10:27:06
|
1754
|
| szia:)) Az én cicám is, hogy úgy mondjam finoman: kicsit túlsúlyos... De ha nem adok neki pontosan időben, akkor már nem lehet lépni tőle... Meg előreszalad a tányérjáig, aztán meg vissza, és úja a tányérjához. Ezzel jelzi, hogy most már aztán kérek enni:))DDDDD |
|
 |
Zsolt 0128
2008-01-10 21:56:52
|
1747
|
| Ezzel így vagyok én is! Én azt csinálom hogy egynap nem kapnak kaját. Bár Cilikén még nem látszik nagyon kövérnek, mint a te Lalikád. Minden nap kergesd meg a lakásban, talán akkor fogy egy kicsit. Ez csak egy tipp! |
|
A hozzászólás:
 |
cicómicó
2008-01-10 21:37:06
|
1746
|
Ha hagynám a nap huszonnégy órájában enne.Laposkuszásbn járunk az állatorvoshoz aki azt mondja két éve,hogy fogynia kellene.Mindent megpróbáltam.Nem megy. Feladtam. |
|
Előzmény:
 |
Zsolt 0128
2008-01-10 20:57:06
|
1745
|
| Szép nagy kandúr! Ha jól gondolom sokat eszik! Nálam a Cilike eszik sokat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|