Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2008-01-11 10:27:06 1754
szia:)) Az én cicám is, hogy úgy mondjam finoman: kicsit túlsúlyos... De ha nem adok neki pontosan időben, akkor már nem lehet lépni tőle... Meg előreszalad a tányérjáig, aztán meg vissza, és úja a tányérjához. Ezzel jelzi, hogy most már aztán kérek enni:))DDDDD
Zsolt 0128 Creative Commons License 2008-01-10 21:56:52 1747
Ezzel így vagyok én is! Én azt csinálom hogy egynap nem kapnak kaját. Bár Cilikén még nem látszik nagyon kövérnek, mint a te Lalikád. Minden nap kergesd meg a lakásban, talán akkor fogy egy kicsit. Ez csak egy tipp!
A hozzászólás:
cicómicó Creative Commons License 2008-01-10 21:37:06 1746

Ha hagynám a nap huszonnégy órájában enne.Laposkuszásbn járunk az állatorvoshoz aki azt mondja két éve,hogy fogynia kellene.Mindent megpróbáltam.Nem megy. Feladtam.

Előzmény:
Zsolt 0128 Creative Commons License 2008-01-10 20:57:06 1745
Szép nagy kandúr! Ha jól gondolom sokat eszik! Nálam a Cilike eszik sokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!