Keresés

Részletes keresés

cicómicó Creative Commons License 2008-01-10 21:37:06 1746

Ha hagynám a nap huszonnégy órájában enne.Laposkuszásbn járunk az állatorvoshoz aki azt mondja két éve,hogy fogynia kellene.Mindent megpróbáltam.Nem megy. Feladtam.

A hozzászólás:
Zsolt 0128 Creative Commons License 2008-01-10 20:57:06 1745
Szép nagy kandúr! Ha jól gondolom sokat eszik! Nálam a Cilike eszik sokat.
Előzmény:
cicómicó Creative Commons License 2008-01-10 20:39:40 1743
Kerttő van.Ő a másik,Lalika egy hétkilós exkandur.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!