|
|
|
|
 |
Chip-TFF
2008-01-10 12:14:26
|
217
|
"If the serial number on the bottom of the camera is between 501001 and 546561, it could contain one of the AF mirrors with the adjustment problem."
http://www.dpreview.com/news/0711/07110101canon1d3statement.asp
|
|
 |
uborkasuveg
2008-01-10 11:21:52
|
216
|
A szamot megvetel elott meg ellenoriztem a canon usa honlapjan, az uccso par ezer darabra mar zo"d-et mutatott, hogy nincsen baja. Ez pont benne van ebben a tartomanyban. Az AF hibara meg amugyis azt mondjak leginkabb jo fenyviszonyok kozott jon elo, eros napsutesben, melegben. Egy csarnokot nem neveznek tul fenyesnek :) Majd valami kulteri esemenyen megnezzuk.
uborkasuveg.
|
|
A hozzászólás:
 |
ben_ben
2008-01-09 22:18:00
|
215
|
Jó kis gép, 3200 ISO-n is nyugodtan lehet használni, "le a kalappal" :)
A géped száma, ha érdekes: Camera serial number: 0000544240 |
|
Előzmény:
 |
uborkasuveg
2008-01-09 11:22:59
|
211
|
Ez mar elvileg az uj sorozatbol valo. A helyzet az, hogy sokat kell meg gyakorolnom, meg hozzaszoknom, azutan tudom majd meg, hogy van-e komoly Af baja. Rendes tesztre nem volt ido, ilyen meccseken a teszt eredmenye sosem egyertelmu. Ezen kepek egyike sincsen teljesen fokuszban, meg a nagy iso miatt amugyis grizes a kep. Olyan sporton kell leprobalni, ahol nem ugralnak elotte ide-oda emberek, meg egyeb zavaro tenyezok (biro, oszlop, stb). Itt is ugye a hattal vedekezo jatekosokon talal eloszor fokuszt az automata, es nehez rabirni arra, hogy az elotte levo felig takarasban levo jatekosra kene neki :P A kosaras kepeknel meg a gyurure elore rafokuszaltam, kb azonos a targytav az ugro/repulo jatekossal. Ott meg nyilvan nagyon hajlamos volt a hatterre, kozonsegre, meg a kontrasztos hirdetotablakra fokuszalni, es azon megragadni.
Nekem idonkent jol jonne tobb fokuszlimiter az obikon, mondjuk 70-200-on, 3-7m, 7-10, 10-20, 20-vegtelen :) Akkor konnyebb lenne a dolgom.
uborkasuveg.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|