Keresés

Részletes keresés

wheat Creative Commons License 2008-01-10 00:33:19 25
Bocsi, de szerintem kicsit rosszindulatú vagy. Ismerem a vitamint, és kapja így télen, azóta nem törik a patája stb. és most nem kezd soványodni így télen, mint tavaly. Tehán megteszek mindent, sőt a lovardában is megtesznek mindent. Ha nem tennenek meg mindent a pacimért, akkor már másfél éve nem élne. De ez hosszú történet. Szerintem partus csak jóindulatúan modja a dolgokat. De azt hiszem, ha majd úgy gondolja megvédi magát.
wheat
A hozzászólás:
Sisssssssy Creative Commons License 2008-01-09 22:13:27 24

Hallod, szinte nem is az övéi már. Majd az újakról kapsz, sztem, de csak míg nem lesznek használhatatlanok, mondjuk, pl. öregek...

 

Kockacukrot, vitaminokat a pacidnak:-)-és Téged, hátha jókedvében megjön az étvágya:-)

 

Sissy

Előzmény:
wheat Creative Commons License 2008-01-09 18:52:40 21
Az én pacimnak nincs gondja a súlyfelesleg ledolgozással, mert elég sovány típus. A lovardatulaj mindig mondja, hogy nem tudja, hogyan hízlalja feljebb, mert mindig látszanak a bordái. Pedig ő kapja a legtöbb kaját. Tehát elvileg híznia kellene. Mondjuk a kondija jó, az karban van tartva. Bár most a héten nem is tudok kimenni megmozgatni, mert még most is dolgozom, és nem tudom, hogy ma még meddig. És a héten mikor és meddig. De ez van. Küldhetnél a lovaidról is fényképeket.

wheat

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!