Keresés

Részletes keresés

Sisssssssy Creative Commons License 2008-01-09 22:05:49 23

Értem, tehát eladod a régiket, s veszel magadnak újat, elhasználtad, , persze, túl kell adni rajtuk, vsz igaz, kinek kell az az állatka, akire ezek után tsak pénzt kell költeni?!

14 éves volt a vizsem... és beteg.. és addig húztam, míg lehetett, míg élhetett...fájdalmai voltak, s muszáj volt elmennie, de neked nincsenek érzelmeid, nem érdemled, hogy 4lábúd legyen, ezek után!

 

És, hogy pukkadj: az én kisgyerekeim nem lovagolhatnak, mert, bár ŐK (2db. kisfiú 5&7 évesek, makkegészségesek, gyönyörűek:-))) -a dolog nem csak drága, hanem: veszélyes, akármennyire imádom a lovakat:-))))-és spéci itthon a társasházban momentán nincs, tehát nem velem lennének...

DE: a gyerekszigetes light horse carriage programokat, /sőt a Városligetben póniztak is egyedü, utána szerelem...sz'al simiznek minden pacit, mindig.... mjdnem pusz az orrára IS Mindnek.../ igencsak jól viselik ezek a 2lábú kiskorúak:-)

-ÉS PERSZE A PACIK IS, HA KAPNAK INNI, ENNI, ÁRNYÉKOT..., simiket, jó gazdit.

 

Sissy

 

 

A hozzászólás:
partus-pf Creative Commons License 2008-01-09 20:01:57 22
Oké!!!! Küldök! De azt el kell mondanom, hogy mivel mi a versenyzést befejeztük, és soha nem lovagoltattunk, (a már említett okok miatt, és a lovaink annál jobbak voltak, hogy idegenek "doktorkodjanak" rajtuk) haszon nem volt semmi, ezért a családi tanács úgy döntött, eladjuk őket. De ez nem azt jelenti nem lesz többé, mert már keresem a magamét, ami nekem megfelel.

Szóval nézd meg a postádat!!!!
Előzmény:
wheat Creative Commons License 2008-01-09 18:52:40 21
Az én pacimnak nincs gondja a súlyfelesleg ledolgozással, mert elég sovány típus. A lovardatulaj mindig mondja, hogy nem tudja, hogyan hízlalja feljebb, mert mindig látszanak a bordái. Pedig ő kapja a legtöbb kaját. Tehát elvileg híznia kellene. Mondjuk a kondija jó, az karban van tartva. Bár most a héten nem is tudok kimenni megmozgatni, mert még most is dolgozom, és nem tudom, hogy ma még meddig. És a héten mikor és meddig. De ez van. Küldhetnél a lovaidról is fényképeket.

wheat

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!