Értem, tehát eladod a régiket, s veszel magadnak újat, elhasználtad, , persze, túl kell adni rajtuk, vsz igaz, kinek kell az az állatka, akire ezek után tsak pénzt kell költeni?!
14 éves volt a vizsem... és beteg.. és addig húztam, míg lehetett, míg élhetett...fájdalmai voltak, s muszáj volt elmennie, de neked nincsenek érzelmeid, nem érdemled, hogy 4lábúd legyen, ezek után!
És, hogy pukkadj: az én kisgyerekeim nem lovagolhatnak, mert, bár ŐK (2db. kisfiú 5&7 évesek, makkegészségesek, gyönyörűek:-))) -a dolog nem csak drága, hanem: veszélyes, akármennyire imádom a lovakat:-))))-és spéci itthon a társasházban momentán nincs, tehát nem velem lennének...
DE: a gyerekszigetes light horse carriage programokat, /sőt a Városligetben póniztak is egyedü, utána szerelem...sz'al simiznek minden pacit, mindig.... mjdnem pusz az orrára IS Mindnek.../ igencsak jól viselik ezek a 2lábú kiskorúak:-)
-ÉS PERSZE A PACIK IS, HA KAPNAK INNI, ENNI, ÁRNYÉKOT..., simiket, jó gazdit.
Sissy
|