|
|
|
|
 |
Sisssssssy
2008-01-09 22:13:27
|
24
|
Hallod, szinte nem is az övéi már. Majd az újakról kapsz, sztem, de csak míg nem lesznek használhatatlanok, mondjuk, pl. öregek...
Kockacukrot, vitaminokat a pacidnak:-)-és Téged, hátha jókedvében megjön az étvágya:-)
Sissy |
|
 |
partus-pf
2008-01-09 20:01:57
|
22
|
Oké!!!! Küldök! De azt el kell mondanom, hogy mivel mi a versenyzést befejeztük, és soha nem lovagoltattunk, (a már említett okok miatt, és a lovaink annál jobbak voltak, hogy idegenek "doktorkodjanak" rajtuk) haszon nem volt semmi, ezért a családi tanács úgy döntött, eladjuk őket. De ez nem azt jelenti nem lesz többé, mert már keresem a magamét, ami nekem megfelel.
Szóval nézd meg a postádat!!!! |
|
A hozzászólás:
 |
wheat
2008-01-09 18:52:40
|
21
|
Az én pacimnak nincs gondja a súlyfelesleg ledolgozással, mert elég sovány típus. A lovardatulaj mindig mondja, hogy nem tudja, hogyan hízlalja feljebb, mert mindig látszanak a bordái. Pedig ő kapja a legtöbb kaját. Tehát elvileg híznia kellene. Mondjuk a kondija jó, az karban van tartva. Bár most a héten nem is tudok kimenni megmozgatni, mert még most is dolgozom, és nem tudom, hogy ma még meddig. És a héten mikor és meddig. De ez van. Küldhetnél a lovaidról is fényképeket.
wheat |
|
Előzmény:
 |
partus-pf
2008-01-08 17:49:10
|
20
|
Kösz a gratulációt!
Értem Én hogy a többi ló közül a tied a nyugodtabb, de megtorpanni akkor sem szabad! Szőrén most nem szabad versenyezni, mivel minimum sújok vannak meghatározva a "közép" távtól felfelé. DE régen lehetett!!! Most meg hideg van, öltözzis fel jól, és csak nagy sétákat tegyetek a lóval, mivel ilyenkor sérül le legkönnyebben. A heti 10 óra (5x2) séta, amúgy is az alapozás. Ekkor tűnik el az esetleges "felesleg", amit a téli pihenőn felszedett a ló.
Mi álltalában okt. végén szokzuk futni az utolsó versenyt, utánna egy hét levezetés, ami után teljes pihenő! (box, karám) Aztán az új évben, jan,végén, max febr. első hetében indul az ALAPOZÁS. Kb. 8-10 héttel az első verseny előtt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|