|
|
|
|
 |
Xexis
2008-01-11 09:41:31
|
1750
|
Szia Isten hozott nálunk. Nem sokat látok a cicából, de azt igen, hogy ő is szereti az ablakpárkányt... Meg hát nagyon hasonlit az én cicámra... Nincs közelebbi képed róla?
Amúgy mindenkinek nagyon szép napot kivánok:)))) |
|
 |
Pici gazdi
2008-01-09 20:36:27
|
1731
|
Szép estét!
Köszi a képet! :) Hogy hívják a cicát?
Jó éjt mindenkinek! :) |
|
 |
Zsolt 0128
2008-01-09 14:17:36
|
1730
|
| Szia! Látom a te macskád is szeret az ablakban lenni. |
|
A hozzászólás:
 |
mex1
2008-01-09 13:41:46
|
1729
|
Sziasztok! Én új vagyok, de én is hoztam egy képet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|