Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2008-01-11 09:41:31 1750
Szia Isten hozott nálunk. Nem sokat látok a cicából, de azt igen, hogy ő is szereti az ablakpárkányt... Meg hát nagyon hasonlit az én cicámra... Nincs közelebbi képed róla?


Amúgy mindenkinek nagyon szép napot kivánok:))))
Pici gazdi Creative Commons License 2008-01-09 20:36:27 1731

Szép estét!

Köszi a képet! :) Hogy hívják a cicát?

Jó éjt mindenkinek! :)

Zsolt 0128 Creative Commons License 2008-01-09 14:17:36 1730
Szia! Látom a te macskád is szeret az ablakban lenni.
A hozzászólás:
mex1 Creative Commons License 2008-01-09 13:41:46 1729
Sziasztok! Én új vagyok, de én is hoztam egy képet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!