Ez mar elvileg az uj sorozatbol valo. A helyzet az, hogy sokat kell meg gyakorolnom, meg hozzaszoknom, azutan tudom majd meg, hogy van-e komoly Af baja. Rendes tesztre nem volt ido, ilyen meccseken a teszt eredmenye sosem egyertelmu. Ezen kepek egyike sincsen teljesen fokuszban, meg a nagy iso miatt amugyis grizes a kep. Olyan sporton kell leprobalni, ahol nem ugralnak elotte ide-oda emberek, meg egyeb zavaro tenyezok (biro, oszlop, stb). Itt is ugye a hattal vedekezo jatekosokon talal eloszor fokuszt az automata, es nehez rabirni arra, hogy az elotte levo felig takarasban levo jatekosra kene neki :P A kosaras kepeknel meg a gyurure elore rafokuszaltam, kb azonos a targytav az ugro/repulo jatekossal. Ott meg nyilvan nagyon hajlamos volt a hatterre, kozonsegre, meg a kontrasztos hirdetotablakra fokuszalni, es azon megragadni.
Nekem idonkent jol jonne tobb fokuszlimiter az obikon, mondjuk 70-200-on, 3-7m, 7-10, 10-20, 20-vegtelen :) Akkor konnyebb lenne a dolgom.
uborkasuveg.
|