Keresés

Részletes keresés

uborkasuveg Creative Commons License 2008-01-09 11:22:59 211

 

Ez mar elvileg az uj sorozatbol valo. A helyzet az, hogy sokat kell meg gyakorolnom, meg hozzaszoknom, azutan tudom majd meg, hogy van-e komoly Af baja. Rendes tesztre nem volt ido, ilyen meccseken a teszt eredmenye sosem egyertelmu. Ezen kepek egyike sincsen teljesen fokuszban, meg a nagy iso miatt amugyis grizes a kep. Olyan sporton kell leprobalni, ahol nem ugralnak elotte ide-oda emberek, meg egyeb zavaro tenyezok (biro, oszlop, stb). Itt is ugye a hattal vedekezo jatekosokon talal eloszor fokuszt az automata, es nehez rabirni arra, hogy az elotte levo felig takarasban levo jatekosra kene neki :P A kosaras kepeknel meg a gyurure elore rafokuszaltam, kb azonos a targytav az ugro/repulo jatekossal. Ott meg nyilvan nagyon hajlamos volt a hatterre, kozonsegre, meg a kontrasztos hirdetotablakra fokuszalni, es azon megragadni.

 

Nekem idonkent jol jonne tobb fokuszlimiter az obikon, mondjuk 70-200-on, 3-7m, 7-10, 10-20, 20-vegtelen :)   Akkor konnyebb lenne a dolgom.

 

  uborkasuveg.

 

A hozzászólás:
Chip-TFF Creative Commons License 2008-01-09 10:20:45 210
Irigylesre melto vasad van! AF problemaja gyakran elo szokott jonni?
Előzmény:
uborkasuveg Creative Commons License 2008-01-08 19:37:04 204

 

No, tegnapi, meg 29-ei termes:

 

  uborkasuveg.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!