|
|
|
|
 |
Dogfüggő
2008-01-09 08:51:17
|
437
|
"Hidd el, ha rászorulnának, megtennék."
-erre írtam.
Az agár mondjuk tényleg veszélyes, pláne ha egyszerre több mászkál belőlük felügyelet nélkül. Kikkel barátkozol te? : )
A muflon egyébként ugyanúgy nem része a hazai ökoszisztémának (hogy Thick-et idézzem), mint a kutya. |
|
A hozzászólás:
 |
Boarhunter
2008-01-08 23:24:14
|
436
|
Felejtsd már el ezt a "túlélőkutyásdit"... Épp elég emberi település van a maga hulladékaival, hogy ne szoruljon kizárólag az elejtett vadra a kóborkutya. Amúgy is nagyrészük csak a kaland kedvéért megy ki, otthon is kap enni. Ha egyszer sikerélménye volt, rákap a dolog ízére és utána újra és újra megpróbálja. Egy barátom agarai komplett muflonnyájakat írtottak ki, de bele sem kóstoltak az áldozatokba, mentek tovább, ölték a következőt. |
|
Előzmény:
 |
Dogfüggő
2008-01-08 23:07:22
|
433
|
Ha mondjuk egy mezőn elkezdenék elsajátítani az egerészés tudományát, és minden alkonyatkor szorgalmasan ugrálnának pockok után, akkor néhány nap után elvben lehetséges, hogy megfognák az első darabot. (Mondjuk az enyémek biztos, hogy akkor sem : ), de most vonatkozzunk el a konkrét esettől.) További néhány hét, és már talán két, sőt esetleg három pocok is áldozatul eshetne - viszont addigra már annyira legyengülnek az éhségtől, hogy csak a szuicid hajlamú rágcsálóknál volna esélyük. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|