|
|
|
|
 |
Boarhunter
2008-01-08 23:24:14
|
436
|
Felejtsd már el ezt a "túlélőkutyásdit"... Épp elég emberi település van a maga hulladékaival, hogy ne szoruljon kizárólag az elejtett vadra a kóborkutya. Amúgy is nagyrészük csak a kaland kedvéért megy ki, otthon is kap enni. Ha egyszer sikerélménye volt, rákap a dolog ízére és utána újra és újra megpróbálja. Egy barátom agarai komplett muflonnyájakat írtottak ki, de bele sem kóstoltak az áldozatokba, mentek tovább, ölték a következőt. |
|
A hozzászólás:
 |
Dogfüggő
2008-01-08 23:07:22
|
433
|
Ha mondjuk egy mezőn elkezdenék elsajátítani az egerészés tudományát, és minden alkonyatkor szorgalmasan ugrálnának pockok után, akkor néhány nap után elvben lehetséges, hogy megfognák az első darabot. (Mondjuk az enyémek biztos, hogy akkor sem : ), de most vonatkozzunk el a konkrét esettől.) További néhány hét, és már talán két, sőt esetleg három pocok is áldozatul eshetne - viszont addigra már annyira legyengülnek az éhségtől, hogy csak a szuicid hajlamú rágcsálóknál volna esélyük. |
|
Előzmény:
 |
annyi baj legyen
2008-01-08 23:00:09
|
431
|
különösen tehetségtelenek, de az életben nem kaptak még el egeret
Hidd el, ha rászorulnának, megtennék. Nem ostobák, és adott helyzetben az ösztönük megmondaná, hogy mit tegyenek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|