|
|
|
|
 |
Dogfüggő
2008-01-08 23:07:22
|
433
|
Ha mondjuk egy mezőn elkezdenék elsajátítani az egerészés tudományát, és minden alkonyatkor szorgalmasan ugrálnának pockok után, akkor néhány nap után elvben lehetséges, hogy megfognák az első darabot. (Mondjuk az enyémek biztos, hogy akkor sem : ), de most vonatkozzunk el a konkrét esettől.) További néhány hét, és már talán két, sőt esetleg három pocok is áldozatul eshetne - viszont addigra már annyira legyengülnek az éhségtől, hogy csak a szuicid hajlamú rágcsálóknál volna esélyük. |
|
A hozzászólás:
 |
annyi baj legyen
2008-01-08 23:00:09
|
431
|
különösen tehetségtelenek, de az életben nem kaptak még el egeret
Hidd el, ha rászorulnának, megtennék. Nem ostobák, és adott helyzetben az ösztönük megmondaná, hogy mit tegyenek. |
|
Előzmény:
 |
Dogfüggő
2008-01-08 22:54:20
|
428
|
Hát - ha nem, hát nem. A csontjára száradt bőrrel fekvő elpusztult kutyáról mondjuk valóban nem tudom bizonyítani, hogy az éhség vitte el, de hogy a legyengült kutyának egyre kevesebb az esélye, az nyilvánvaló. Ha nincs költési időszak, pláne. Egy dognak pl. elég sokat kell ennie ahhoz naponta, hogy jó erőben maradjon. Az enyémek lehet, hogy különösen tehetségtelenek, de az életben nem kaptak még el egeret (sem). Olyan mennyiség meg, amelyik életben is tartaná őket, legfeljebb egy laboratóriumban lenne. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|