|
|
|
|
 |
annyi baj legyen
2008-01-08 23:03:24
|
432
|
| [OFF]iwiwen meglestelek, Dömötör kutyád orráról első pillantásra azt hittem, egy lehunyt szemű bagoly :) [/OFF] |
|
A hozzászólás:
 |
Dogfüggő
2008-01-08 22:59:34
|
430
|
| Dehogy becsülöm le őket, tudom, hogy másban jók. : ) |
|
Előzmény:
 |
annyi baj legyen
2008-01-08 22:45:21
|
425
|
Ne haragudj, de nem hiszem el. Az erdők - mezők tele vannak még egy tapasztalatlan kutya számára is könnyen elérhető zsákmánnyal, az egerektől elkezdve a földön fészkelő madarak tojásaiig, amin, ha elhízni nem is fog, de éhen nem döglik. Érdekes, hogy ti, akik itt a kutyák nagy életmentőjének a szerepében tetszelegtek, lebecsülitek őket, mint fizikai tulajdonságok, mint értelem tekintetében. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|