Keresés

Részletes keresés

annyi baj legyen Creative Commons License 2008-01-08 23:03:24 432
[OFF]iwiwen meglestelek, Dömötör kutyád orráról első pillantásra azt hittem, egy lehunyt szemű bagoly :) [/OFF]
A hozzászólás:
Dogfüggő Creative Commons License 2008-01-08 22:59:34 430
Dehogy becsülöm le őket, tudom, hogy másban jók. : )
Előzmény:
annyi baj legyen Creative Commons License 2008-01-08 22:45:21 425
Ne haragudj, de nem hiszem el. Az erdők - mezők tele vannak még egy tapasztalatlan kutya számára is könnyen elérhető zsákmánnyal, az egerektől elkezdve a földön fészkelő madarak tojásaiig, amin, ha elhízni nem is fog, de éhen nem döglik.
Érdekes, hogy ti, akik itt a kutyák nagy életmentőjének a szerepében tetszelegtek, lebecsülitek őket, mint fizikai tulajdonságok, mint értelem tekintetében.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!