Keresés

Részletes keresés

annyi baj legyen Creative Commons License 2008-01-08 23:00:09 431
különösen tehetségtelenek, de az életben nem kaptak még el egeret

Hidd el, ha rászorulnának, megtennék.
Nem ostobák, és adott helyzetben az ösztönük megmondaná, hogy mit tegyenek.
A hozzászólás:
Dogfüggő Creative Commons License 2008-01-08 22:54:20 428
Hát - ha nem, hát nem.
A csontjára száradt bőrrel fekvő elpusztult kutyáról mondjuk valóban nem tudom bizonyítani, hogy az éhség vitte el, de hogy a legyengült kutyának egyre kevesebb az esélye, az nyilvánvaló.
Ha nincs költési időszak, pláne.
Egy dognak pl. elég sokat kell ennie ahhoz naponta, hogy jó erőben maradjon. Az enyémek lehet, hogy különösen tehetségtelenek, de az életben nem kaptak még el egeret (sem). Olyan mennyiség meg, amelyik életben is tartaná őket, legfeljebb egy laboratóriumban lenne.
Előzmény:
annyi baj legyen Creative Commons License 2008-01-08 22:45:21 425
Ne haragudj, de nem hiszem el. Az erdők - mezők tele vannak még egy tapasztalatlan kutya számára is könnyen elérhető zsákmánnyal, az egerektől elkezdve a földön fészkelő madarak tojásaiig, amin, ha elhízni nem is fog, de éhen nem döglik.
Érdekes, hogy ti, akik itt a kutyák nagy életmentőjének a szerepében tetszelegtek, lebecsülitek őket, mint fizikai tulajdonságok, mint értelem tekintetében.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!