Keresés

Részletes keresés

Dogfüggő Creative Commons License 2008-01-08 22:55:37 429
Hogy együtt isznak, az biztos, van is nyoma rendesen. Meg mesélnek is azok a csúnya, gonosz emberek. : )
A hozzászólás:
annyi baj legyen Creative Commons License 2008-01-08 22:47:20 427
erdészházat? Hiszen azok a csúnya gonosz emberek meg kidöntik a fákat.
Ja, meg együtt isznak a vadászokkal :)
Előzmény:
Dogfüggő Creative Commons License 2008-01-08 22:42:19 424
Gondolom, az előzményben megjelentekkel ellentétben engem kérdezel.. : )

Bizony, minden nyáron, sőt, ha lehet, a többi iskolai szünetben is minél hosszabb időre kiveszünk vmi isten háta mögötti erdészházat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!