|
|
|
|
 |
Dogfüggő
2008-01-08 22:55:37
|
429
|
| Hogy együtt isznak, az biztos, van is nyoma rendesen. Meg mesélnek is azok a csúnya, gonosz emberek. : ) |
|
A hozzászólás:
 |
annyi baj legyen
2008-01-08 22:47:20
|
427
|
erdészházat? Hiszen azok a csúnya gonosz emberek meg kidöntik a fákat. Ja, meg együtt isznak a vadászokkal :) |
|
Előzmény:
 |
Dogfüggő
2008-01-08 22:42:19
|
424
|
Gondolom, az előzményben megjelentekkel ellentétben engem kérdezel.. : )
Bizony, minden nyáron, sőt, ha lehet, a többi iskolai szünetben is minél hosszabb időre kiveszünk vmi isten háta mögötti erdészházat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|